Gildia Lightning

Forum Gildii Lightning w Metin2PL (Monastyr)

Ogłoszenie


#1 15-05-2012 11:39:21

 Leonidaz

Moderator

259061
Skąd: Łowicz - okolice
Zarejestrowany: 08-02-2012
Posty: 138
Punktów :   

Drop - co i jak ??

Witam,
miałbym parę pytań odnośnie dropu i jeżeli możecie to prosił  bym o wypowiedzi wszystkich..
Hmm często słyszę od ludzi "idz na metiny albo weź coś zrób a nie stoisz tylko w tym m1" ( jak nie siedzę w v2 ) , no fakt to prawda , drop jest taki sobie więc nie mam chęci się przechadzać za miasto,
miałbym parę mitów które mogli byście obalić/ ewentualnie potwierdzić..

Narazie co przyszło mi do głowy;
1) Znajomy do mnie pisze nie masz dropu bo nie masz rękawicy , zawziąłem się i rękawice wydropiłem w red
    Lecz to nic nie dało , drop w lesie taki sam jak był poty na ognistej kijowe ku i nic więcej , nie wiem czy   używam tej rękawicy w nie taki sposób jakoś czy ??
2) Czy klasa postaci wpływa na drop z metinów i inne próby wydropienia czegoś dobrego??
3) Czy istnieje możliwość popsucia sobie /poprawienia dropu?? jeśli tak to jaka?
4) Czy szansa na drop jest stała cały czas ?
5) Obiło mi się o uszy że możliwe jest to że drop czy tam szansa zmienia się co 4h ?? To prawda? Czy te godziny są stałe ? ( np wchodzę na grę na gre o 22 i siedzę do 2 rano - możliwe że wtedy jest najniższy drop??
6) Czy czas spędzony na grze od chwili zalogowania ma wpływ na drop??
7) Czemu od 65 lv nie mogę wydropić żadnego KD z rękawicą?? ( to juz 11 lv )
8) Czy liczba Kd posiadanych przez innych graczy ma wpływ na drop reszty? (trudniej dropia lub wcale? )
9) Czy istnieją miejsca na mapach w których drop jest lepszy?

Hmm to chyba było by na tyle co aktualnie chciałem się dowiedzieć , proszę o odpowiedzi może czegoś się dowiem ciekawego, jak coś mi przyjdzie jeszcze do głowy to napisze jeszcze....

Pozdrawiam Leo... ;D

Offline

 

#2 15-05-2012 11:52:12

 SToJan

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 05-11-2011
Posty: 633
Punktów :   

Re: Drop - co i jak ??

Czyli masz 76lvl tak ?

Mam taki sam lvl , i drop jest mozna powiedziec zajefajny jak sie posiedzi troche na ognistej , lub 7 pietro jezeli dasz rade .

Z rekawicą zlodzieja bije okolo 30 metkow dziennie na ognistej (co najmniej) i w 1 dzien jest zajefajnie a w drugi dzien moze byc kompletna lipa .

Ale rekawica zlodzieja to podstawa , ta z metinow 85/90 jest bardzo dobra .

Wszystko zalezy jaki dzien i jakie szczescie

Wiec rekawice zlodzieja , i na ognista ziemie lec , jest tam malo osob czesto , nie raz mam tak ze ubijam metki szybciej niz na 7 pietrze .


JA TU JESTEM SZEFEM

Offline

 

#3 15-05-2012 22:07:37

 Leonidaz

Moderator

259061
Skąd: Łowicz - okolice
Zarejestrowany: 08-02-2012
Posty: 138
Punktów :   

Re: Drop - co i jak ??

Tak 76 aktualnie

Offline

 

#4 16-05-2012 14:13:20

 SToJan

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 05-11-2011
Posty: 633
Punktów :   

Re: Drop - co i jak ??

No to tak jak napisałem wyżej, rekawica i sio na ognistą

Ostatnio edytowany przez SToJan (16-05-2012 14:13:49)


JA TU JESTEM SZEFEM

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hubba.pl